Ochrana osobních údajů

DomůBlog

Ochrana osobních údajů Tomas Zahradnik 10 srp 2023 0 Komentáře

Úvodní ustanovení

V souladu s nařízením Evropské unie o ochraně osobních údajů, známým jako Obecné nařízení o ochraně osobních údajů (GDPR), je tento dokument navržen tak, aby vám poskytl jasný přehled o tom, jakým způsobem je na webu Festival Zubní Péče nakládáno s vašimi osobními údajy. Chápeme vážnost ochrany osobních údajů a chceme vám poskytnout co nejúplnější informace o tom, které údaje shromažďujeme, proč je shromažďujeme, jak je používáme a jaká máte práva. Ochrana vašich dat je u nás na prvním místě a zavazujeme se je chránit s maximální možnou pečlivostí a v souladu s platnými zákony.

Identifikace správce

Správcem osobních údajů, tedy subjektem, který určuje účely a prostředky zpracování vašich osobních údajů na stránce dentfest.cz, je pan Tomas Zahradnik, majitel webu Festival Zubní Péče, se sídlem Jiráskovo nábřeží 280/23, 370 01 České Budějovice, Česká republika. Správce je kontaktní osobou pro veškeré otázky týkající se zpracování a ochrany vašich osobních údajů. V případě jakýchkoli dotazů či požadavků se na správce můžete obrátit prostřednictvím emailu na adrese [email protected].

Zásady zpracování osobních údajů

Na webu dentfest.cz vycházíme z principu, že ochrana osobních údajů je základním právem každého návštěvníka a uživatele. Zpracování osobních údajů se proto řídí striktními pravidly a je prováděno s maximálním zabezpečením. Osobní údaje jsou shromažďovány v rámci funkčnosti webových stránek, pro zlepšení kvality našich služeb, zajištění komunikace s uživateli a v souladu se zákonnými požadavky. Zpracováváme pouze ty údaje, které jsou nezbytné pro splnění uvedených cílů. Údaje jsou uchovávány po dobu nutnou k splnění účelu jejich shromažďování a zpracování a jsou chráněny před neoprávněným přístupem, ztrátou, poškozením či zneužitím.

Zde pište své komentáře